Vítejte v naší kavárně CAFFE OPERA, již 20 letá tradice v srdci Olomouce!

Pokud zavítáte do Olomouce, nezapomeňte navštívit naši kavárnu caffe opera, kterou navštěvoval i známý lékař Sigmund Freud. Měl ji rád pro výbornou zmrzlinu, denní noviny a zákusky. My jsme hrdí, že můžeme navázat na tuto slavnou tradici.

A co vás u nás čeká?

Kvalitní nabídka

Nabízíme široký sortiment jídel a nápojů připravovaných z čerstvých surovin, které pečlivě vybíráme. Můžete si u nás vychutnat tradiční italskou pizzu připravovanou v kamenné peci na dřevo, domácí pastu, risotto či osvěžující saláty. K tomu samozřejmě neodmyslitelně patří i široká škála sladkých pochoutek jako jsou zákusky, dorty, poháry, palačinky a samozřejmě naše oblíbená domácí zmrzlina.

Káva nejvyšší kvality

Pro milovníky kávy máme připravený výběr z pravé italské kávy značky Lavazza, abyste si mohli dopřát ten pravý italský kávový zážitek.

Osvěžující nápoje

Kromě kávy nabízíme také širokou nabídku oblíbených míchaných nápojů a koktejlů, které osvěží váš den.

Návštěva dalších provozoven

Pokud máte chuť na změnu prostředí, rádi vás přivítáme i v naší druhé restauraci v zadní části caffe opera s názvem asado grill, která se specializuje na stařená masa, grilované pokrmy moderní gastronomie a čerstvé ryby. Můžete nás také potkat v OC Šantovka na naší druhé pobočce, kde zažijete příjemnou atmosféru a výborné pokrmy z italského bistra s kavárnou a cukrárnou.

Návštěva naší kavárny je skvělým způsobem, jak si dopřát chvíle odpočinku a užít si nejlepších chutí, které Olomouc nabízí. Těšíme se na vaši návštěvu!

Tým caffe opera